Kurumsal

Firma olarak kalite prensibi doğrultusunda 2000 yılından bu yana camii dekorasyon projeleri yapmaktayız. Türkiye´nin bir çok ilinde camii dekorasyon işleri yapmış olmamız işimizi ne kadar önemsediğimizin en büyük göstergesidir. Boz Yapı Dekorasyon olarak sizlere uzun yıllardır hizmet vermenin mutluluğunu duymaktayız.

Müşteri memnuniyetini en başta tutan firmamız, uygun fiyatları, kaliteli hizmeti ile sektörde lider olma konumunu her geçen gün güçlendirmektedir.

Boz Yapı Dekorasyon üstün beceri ve çalışma azmi ile her şeyi başarabileceğinden emin olmakla birlikte, dürüst çalışma politikasını kendisine hedef koyarak her geçen gün siz müşterilerinden aldığı destekle yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Firmamız bugüne kadarki başarısını müşterilerinin memnuniyeti ve bu memnuniyetin sonucu müşterilerimizin diğer müşterilere öneri ve referansıyla gerçekleştirmiştir. Bununla da gurur duymaktadır.

Hedefimiz her zaman daha iyiyi ve daha yeniyi yaparak müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazanarak, Türkiye´de ve dünyada en çok talep gören ve en kaliteliyi yapan bir marka olmaktır.