Camii Minare İşleri

cami minare işleri:

camilerde namaz zamanının geldiğini bildirmek içinmüezzinin ezan okuduğu yığma tuğla ,taş veya betondan yapılmış içerisinde nerdiven bulunan yüksek ve ince yapıya mimare denir.

Cami minare yapımında neler yapıyoruz?

Türkiye genelinde cami minare konusunda sağlam ve güvenilir işinde ehil ekip arkadaşlarımızla minare yapımı,  tadilatı , boya, onarım ve bakım hizmetleri yapmaktayız ..tekirdağ malkara karaidemir köyü minaresi yapımı , tekirdağ malkara sanayi camii minaresi yapımı v bunlara örnektir...

 Türkiye genelinde minare ustası arıyorsanız,minarecilikte yılların tecrübesi ve işin ehli minare ustaları ile minare yapımında ve minare tamiratında sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırız.

Cami minaresinde dikkat etmeniz gereken unsurlar:

*Manevi değerlerin üst düzeyde olduğu camilerimize inşaa edilecek minarelerin ğüvenli olması en önemli unsurdur.

*işinde uzman yaptığ işlerdekaliteli ve değer görmüş toplum tarafından kabul edilmiş kişi lerle çalışmalısınız.

*Kaliteden taviz vermeden hizmetinde başarıya ulaşmış sağlam işçilik vaad eden ve ve depreme dayanıklı tasarımlar ortaya çıkarantecrübeli kişilerle çalışmalısınız..

*Çalışma yaparken en önemli öncelik iş güvenliğine uygun kendi ve çevre güvenliğini almış dikkatle çalışabilen kişilerle çalışmalısınız..

Bu seçenekler ve verdiğimiz tüm bilgiller göz önünde tutulduğunda minare işinin özen ve tecrübe istediğin ianlamışsınızdır.Tecrübemiz ve ustalığımız ve aldığımıztakdirlerle karşınızdayız.Bizler geçmişimizi silmeden ve geleceğimize yenilik veren hizmetlerle her zaman rercih edilmenin gururunu yaşamaktayız.Her zaman işimizi önemsemekte saygılı ve güleryüzlü ekibimizle çalışmaya devam etmekteyiz.Kuruımsal hizmet kalitemiz ile cami minare işlerinde profesyonel hizmet sunmaktayız.

* Eski veya tarihi vasıftaki minarelerin tadilatı, bakımı ve restorasyonlarının yapılması
* Mevcut minarelerin boyalarının yenilenmesi veya sıfırdan boyanması
* Minare alemlerinin takılması veya değiştirilmesi işlerini uygun minare kalıplarımızla,Türkiye´nin tüm şehirlerinde ve yurtdışı ülkelerinde gerçekleştirmekteyiz.