Camii Nakkaş ve Süsleme

Cami nakkaş;

Boz Yapı ve Dekorasyon olarak 2000 yılından bu yana cami işleriyle uğraşmaktayız .2013 yılı itibariyla yılların tecrübesi ve ekip çalışması ile cami nakkaş işlerine başladık . Kaliteli ve güler yüzlü personelimizle almış olduğumuz projeyi alnımızın akıyla zamanında teslim ederek , bitirdiğimiz her proje bir sonraki işimize referans olmuştur.Cami Nakkaş Hizmetleri Uzun yılların verdiği tecrübe ve güvenle birlikte birçok camii nin kalemişi nakkaş, vitray, çini işlerini yaptık.

Cami nakkaş ve süsleiçinde neler barındırır?

*Cami restorasyon işi

*Hat yazıları

*Gölgeleme teknikleri

*Kabartma usulu işlemler

*Altın varak 

Cami nakkaş ve süsleme..

Müslümanların ibadet ettileri mekanlara cami denir ve müslümanlar için büyük bir öneme sahiptir.Cami kelimesi arapçadan gelmektedir ibadethane olarak anılmaktadır.Cami ve mescitlerimizde nakkaş işi öncelikle zemin kısmının sıvalarının düzgün ve pürüzsüz olması gerekmektedir.Zemin ne kadar düzgün olursa nakkaş o kadar güzel olur..Sıva üzerine boya astarı atılarak , tavan boyası yapılır. Tavan boyasının kurumasının ardından alanında uzman nakkaş ustaları tarafından nakkaş yapılır ..

nakkaş yapılan yerler.

*camiler ve  mescitler ..

*oteller 

*yurtlar

* merdeseler

*Şadırvanlar

* tarihi eser restorasyonları  v b olarak adlandırabiliriz.

Firmamızın telim ettiği nakkaş hizmetleri.

.Kırklareli ünüversitesi kayalı kampüsü camii içi tavan nakaşları

.Tekirdağ malkara karaidemir köyü cami nakaş işleri

. Tekirdağ malkara yörük köyü nakkaş restorasyon işi

.İhlas holdinğ beylikdüzü kristalşehir camii nakkaş işleri

Sinop türkeli sazkışla köyü camii nakkaş ve süsleme işleri olarak adlandırabiliriz.

.Bunun yanı sıra tarihi eserlerin restorasyon ve bakımlarını da özenle tecrübeli personelimizle yapmaktayız.. Yapmış molsugumuz her bir iş diğer işimize referans olmuş işverenlerimiz tarafından tem da istedim gibi teşekkür ederim elinize sağlık  sözünü duyarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sitemizde inceleyeceğiniz tüm camii nakkaş ve süsleme görselleri firmamıza ait olmakla beraber her zaman daha iyiye gitmeyi benimseyen firmamız sizin de işlerinize taliptir.

Tek yapmanız gereken sitemizde yer alan numaralarımızdan bizlerle irtibata geçmektir.